Tuvalet Tıkanıklık Açma

Tuvaletler düzgün ve temiz kullanılmadığı takdirde hem insan sağlığını tehdit edebilir hem de tıkanmalara sebebiyet vererek bizleri zor durumlarda bırakabilir. İşte bu nedenlerden dolayı tuvalet tıkanıklığı açma işlemi gerekli hale gelebilir. Tuvalet giderleri atılan herhangi bir yabancı cisim ya da kirlilik dolayısıyla tıkanabilir.

Tıkanmış bir gider için ilk olarak bina yönetiminize haber vermelisiniz. Sizin üstünüzde sizle ortak su giderini kullanan komşularınıza sorununuz giderilinceye kadar banyo, lavabo, mutfak tuvalet gibi yerleri kullanmamaları konusunda uyarmalısınız, çünkü onların kullandıkları su tıkanmış borudan gidemeyeceğinden sizin dairenizde ki en kolay gider borusundan geri tepme yapacaktır. Bu önlemi aldıktan sonra ivedi bir şekilde profesyonel hizmet veren ve evinizi kırmadan bu sorunu çözebilecek bir tesisat Firmasından hizmet talep edin.

Akşehir de Makine Kırmadan Tıkalı Tuvalet Açma Servisi size bu hizmeti 7/24 sunmaktadır. Tıkanmış giderlere kimyasal dökerek açıldığını düşünmeyin unutmayın tam olarak açılmayan giderler siz evinizde yok iken tekrar tıkanır ve döndüğünüzde evinizi hiçte iç açıcı bir şekilde bulamaya bilirsiniz. Tatilden yada yazlığınız dan dinlenmiş bir şekilde evinize döndüğünüz de keyfinizi kaçıracak durumlara sebep bırakmayınız.

TEL: 05427487535
TEL: 05373926630